Te szennyezed a vizet?
Mi van a házad alatt? Ha víz, és bizonyítható, hogy szennyezed, egy új uniós irányelv szerint akár 100 millió forintra is büntethetnek!
Összesen 1402 találat.
Mi van a házad alatt? Ha víz, és bizonyítható, hogy szennyezed, egy új uniós irányelv szerint akár 100 millió forintra is büntethetnek!
Hitelhez jutni nem könnyű, és amíg vissza nem fizeted, számos csapdát rejt. Hogy mit kell tudnod, és mire ügyelj? Eláruljuk!
Hazánk az illetékek országa: szinte nincs olyan ügylet, amely után ne kellene illetéket fizetni. Van azonban néhány kiskapu...
Egy életre el akarsz adósodni? Akkor bátran válaszd azokat a hitelkonstrukciókat, melyek alacsony havi törlesztőrészletet kínálnak...
Valóban szükség van kaucióra? Kinek a feladata az esetleges hibák kijavítása? Utánajártunk!
Hitelt akarsz? Ahhoz, hogy kölcsönhöz juthass, még számtalan dokumentumot is fel kell mutatnod a hitelkérelem mellett. Tessék, a lista!
Szépítgetés, egy kis titokzatosság, és néhány mesteri fogás - röviden így lehetne jellemezni az ingatlanközvetítők eszközeit.
Az egyedüllét nemcsak magányossá tesz, hanem többnyire hitelképtelenné is. Tippjeinkkel most változtathatsz ezen!
Ahány ember, annyi hibát követett már el lakásvásárláskor. Összegyűjtöttük a legdurvábbakat, hogy te ne ess csapdába!
Bármennyire is kedvezőnek tűnt egykor a hiteled, érdemes szétnézni az újabb ajánlatok között. Egy jobb konstrukcióval sokat spórolhatsz!
A kedvező hitellehetőségek között könnyű csapdába esni, és ebben csak tovább segítenek a különböző devizahitelek.
Az adók és az illetékek országában élünk: bár több helyen rég eltörölték az örökösödési illetéket, mi fizetünk. Na de miért is, és mennyit?
Alig akad ma olyan ingatlan, amit ne terhelne jelzálogjog. De mi történik, ha valaki nem fizeti a törlesztőrészleteket?
A szakértők szerint az eladás előtti felújítás és szépítgetés többnyire kidobott pénz. Van azonban néhány trükk, ami segít.
Aki társasházban lakik, az tudja, mekkora terhet is jelent a havonta fizetendő közös költség. Na de kiknek is kell fizetni, miért, és mit fedez?
Nem véletlen, hogy jó biznisz az önkormányzati lakás, a bérleti díj ugyanis egyötöde az átlagosnak. De kié lehet, és hogyan?
Ha azt gondoltad, hogy a hitelhez elég a magas jövedelem és némi önerő, akkor tévedtél. A dolog ugyanis sokkal bonyolultabb...
Gyorskölcsön 600%-os THM-mel, ingatlanfedezetű hitel 9,7%-ossal. Nem árt, ha tisztában vagy néhány dologgal...
Nincs olyan hirdetés, ahol ne szerepelne a THM különböző számok kíséretében. De vajon mit jelent, és miért érdemes tisztában lenni vele?
Sok szó esik azokról a tényezőkről, melyek meghiúsíthatják a hitelfelvételt. De honnan tudhatod, hogy hitelképes vagy? Az árulkodó jelekből!
A házasságok nagy része ma tiszavirág-életű. Aztán jöhet a vagyonmegosztás - és a hitel körüli hercehurca...
Szinte önerő sem kell ahhoz, hogy lakáshoz juss, ha a lízinget választod. Megéri, de csak annak, aki vállalja a hatalmas kockázatot!
Egybenyitható, leválasztható, utcára néző vagy udvari? Ahány lakás, annyi hirdetés és tulajdonság. De vajon mi alapján érdemes választani?
A foglaló foglaló, az előleg pedig előleg. Ha viszont nem figyelsz, a szerepek könnyen felcserélődhetnek, arra pedig a gatyád is rámehet...
Az adómentes értékesíthetőség szabályainak változása miatt nagyot bukhat az, aki 5 éven belül vett lakását áruba bocsátja.
Újat vagy használtat? Mindkét lakás rejthet buktatókat. Ha nem akarsz rossz lóra tenni, jobb, ha tisztában vagy azzal, hogy mit veszel!
A, B, C vagy D a lakásod? - kérdezhetnénk, ám a zöldkártya még nem minden ingatlannak kell.
Az ember szerencsésnek mondhatja magát, ha életében egyszer sem törnek be a lakásába. Miközben milliókat bukik...
Miért érdemes hitel helyett lízingelni? Mert kiváltható vele az önerő. De azt tudtad, hogy akár több százezer forintot is megspórolhatsz vele?
Kitűnő panoráma, csendes környék. Csábító, igaz? De akkor miért kerül az átlagnál jóval kevesebbe? Vajon mi az, amiről nincs szó a hirdetésekben?